Klimatizácie GREE ovládli svet

Klimatizácie GREE ovládli svet

Klimatizácia už dnes prestáva byť luxusom a začína byť skôr nutnosťou. Letá sú stále teplejšie a teplejšie a vydržať vo vyhriatom a dusnom interiéri firmy alebo vášho domova sa stáva ťažšie. Čo keby ste si to však zľahčili a zaobstarali si kvalitné a lacné klimatizácie GREE? Máme tu pre vás niekoľko dôvodov, prečo si vybrať práve túto značku.

Ľudia vedia, čo je dobré

Klimatizácie GREE momentálne patria k lídrom na svetovom trhu klimatizácií. Viac ako každá tretia klimatizácia na svete má vnútro vyrobené priamo v závodoch značky GREE. A to je naozaj dosť. Vďaka tomu, že sa v nich nachádza vysokokvalitný kompresor schopný pracovať v rozmedzí exteriérových teplôt mínus 30 až plus 54 °C, dokážu tieto klimatizácie schladiť alebo vyhriať naozaj akýkoľvek priestor.

Už 9 rokov úspechu na Slovensku

Vo svete značka GREE slávi už 11 úspešných rokov, zatiaľ čo na Slovensku je to už číslo 9. Za takýto čas sa preverí kvalita každej klimatizácie. Niet sa čomu čudovať, že GREE patrí k najmenej poruchovým klimatizáciám na svete. Poruchovosť týchto klím je pritom iba 1 %, čo je naozaj máličko.

Samozrejmosťou je aj minimálne trojročná záruka na tieto klimatizácie. Klímy GREE sú dobré aj pre milovníkov ochrany životného prostredia a svojej peňaženky. Tam, kde konkurenčné klimatizácie v pohode spotrebujú aj hodnoty okolo 600 W energie, GREE stačí iba 45 W. A to je sakramentský rozdiel.

Energia od A po A

Klímy GREE patria k najbezpečnejším – ich energetická trieda je stanovená na A až A+++. Práve preto sa oplatí po nich siahnuť. Veľa ľudí si totiž po kúpe klímy sťažuje na hluk a energetickú náročnosť, čo vám pri GREE naozaj nehrozí. Klimatizácia by totiž nemala byť výnimočným luxusom, ale samozrejmosťou.

Dizajn nezaostáva

Lacné klimatizácie GREE majú aj pekný a štýlový dizajn, ktorý ozvláštni každý interiér. Nemusíte sa tak báť, že by dizajn interiéru inštaláciou klímy utrpel.

Share this post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *